DENİZBANK'TAN MALİ MÜŞAVİRLERE ÖZEL AVANTAJLAR

                   

Mali Müşavirlerimize özel avantajlar sunuyoruz…

 

·         Tüm vadelerde faiz oranı % 0,99 üst limiti 20.000 TL İhtiyaç Kredisi sunulacaktır.

 

·         Üyelere tesis edilen POS cihazı Üye’ye teslim tarihinden itibaren 1 [bir] yıl boyunca POS cihazı yönetim ücretinden muaf tutulmaktadır.

 

·         Yeni hesap açan Mali Müşavirimize Afili Bonus, KMH başvurusu ve 1 adet otomatik fatura ödeme talimatı ile 12 ay vadeli sıfır faizli kredi avantajı sunulmaktadır.

 

·         Mali Müşavirlere özel Axa Sigorta’dan Mesleki Sorumluluk Sigortası, Sağlığım Tamam Sigortası ve Profesyoneller İşyeri Sigortası sunulmaktadır.                            

Afili Bonus’ dan 12 ay boyunca aylık vereceğiniz 2.000 TL harcama sözünü, yatarak tedavilerinde geçerli Sağlığım Tamam Sigortası hediye edilmektedir.

·         İhtiyaç kredilerinde100.000 TL ‘ye kadar kullandırım imkanı sunulmaktadır.

 

 

 

Mali Müşavirleri tabletlerimizle ziyaret ediyoruz!!!

 

 

İlgili resim

 

 

 

 

AVANTAJLAR & İŞ AKIŞI

1)     % 0,99 faiz oranlı İhtiyaç Kredisi

Mali Müşavir müşterilerimiz, 1 -28 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirdiği başvurularda avantajlı İhtiyaç kredisinden yararlanabilecekler.

·         Faiz Oranı : %0,99

·         Kampanya Kodu: SMMMO

·         Kredi Maks. Tutar  : 20.000 TL

·         Maksimum Vade    : 48 ay

·         Kredi Tahsis Ücreti : Binde 5

·         Rota + üzerinden başvuru yapılmaktadır.

 

Avantajlı faiz oranın kullanılması için müşterimizin aşağıdaki Ürenlere sahip olması ya da başvurması gereklidir.

Kampanya Koşulları

·         Afili Bonus Kart Sahipliği/Başvurusu

·         KMH Sahipliği//Başvurusu

·         1 OFÖ Talimatı

 

NOT:

 

20.000 TL üzerindekikredi fiyatlamaları için SMMMO kampanya kodu ile;

 

·         Bireysel Özet tabloda yer alan fiyatlamalar kullanılacaktır.

 

 

İlgili ürün sahiplikleri kredi kullanan müşteriler özelinde aylık olarak incelenecek. Aykırı girişler Teftiş ve İç Kontrol Gruplarına raporlanacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

2- Oda Aidat Ödemeleri için ‘’ 0 ‘’ faizli kredi avantajı

 

Mali müşavirlerimizin bağlı olduğu Oda aidat ödemeleri için, yeni hesap açan Mali Müşavirimiz Afili Bonus Başvurusu, KMH başvurusu ve 1 adet otomatik fatura ödeme talimatı ile 12 ay vadeli sıfır faizli kredi fırsatından yararlanabilir

 

Kampanya Kodu: MMAIDAT ( Eski Rota üzerinden kullandırılmaktadır.)

 

3-Bireysel Vadeli Paket ile Yeni Vadeli Mevduat Oranı

Yeni Vadeli kurulana uyan ve Vadeli Hesap açan müşterilerimiz 3 ay boyunca Yeni Vadeli Faiz oranından yararlanabilecek.

Yeni Vadeli Faiz Oranı %11,40  (piyasa koşullarına göre değişebilir)

Akış:

·         1,000 TL – 400,000 TL arasında yeni vadeli getiren müşteri VDLPAKE kampanya kodu ile hesap açılır.

·         Minimum 500 TL KMH tanımlaması yapılır.

·         1 Adet OFÖ alınır.

NOT: Ürünü müşterimize teklif etmeden önce İnter Müşterim de Avantaj Paket Satılabilirekranında müşteriye Bireysel Vadeli Pakettanımlandığından emin olunmalıdır.

 

 

4-Mali Müşavirlerimize Sağlığım Tamam Sigortası hediye ediyoruz…

Mali MüşavirlerimizeAfili Bonus Platinum kredi kartından 12 ay boyunca aylık verilecek 2.000 TL harcama sözüne, Sağlığım Tamam Sigortası hediye edilecektir.

Sağlığım Tamam Sigortası ile Axa Sigorta’nın SGK anlaşmalı geniş kurum ağından mali müşavirlerimiz faydalanabilir, özel hastanelerde yatarak tedavilerinde fark ödemeden kaliteli sağlık hizmeti alabilecekler.

İş Akışı: Afili Bonus’a sahip mali müşavirimiz 0212 340 2121 Afili İletişim Hattını arayarak Afili Bonus Sağlığım Tamam kampanyası için 12 ay boyunca aylık 2.000 TL harcama sözünü verir. Poliçesi en kısa sürede müşterimizin kayıtlı e-mail adresine ulaştırılır.

Not: Aylık harcama taahhüdü iki ay yerine getirilmez ise kredi kartı ekstresine 150 TL tutarında borç yansıtılacaktır. Müşterimiz poliçe süresince sigorta kullanımından yararlanmaya devam eder.

Sağlığım Tamam Sigortasının detayları mail ekindedir.

 

Ayrıca;

Mali müşavirlerimiz, yatarak + ayakta tedavi teminatlarını içeren poliçemizi de satın alarak özel hastanelerde fark ödemeden kaliteli sağlık hizmeti alabilir.

 

5-Mesleki Sorumluk Sigortası sunuyoruz…

AXA Sigorta’dan Mali Müşavirlerimize özel olarak hazırlanmıştır.

Bu sigorta ile Sigortacı, sigortalının vermekte olduğu mesleki hizmetleri kusurlu olarak yerine getirmesinden ya da gereği gibi yerine getirememesinden ötürü üçüncü kişiler tarafından sigortalıya karşı ileri sürülecek tazminat taleplerinin sonuçlarına karşı özel ve genel şartlar kapsamında teminat sağlar.

 

Bir tazminat talebinin bu sigorta kapsamında Sigortacı tarafından karşılanabilmesi için;

 

ü  Sigortalının sorumluluğuna neden olan olayın sigorta süresi içinde gerçekleşmiş olması ,

 

ü  Tazminat talebinin sigorta süresi içinde veya sigorta süresinin sona ermesini izleyen en geç 5 yıl içinde (uzatılmış bildirim süresi) Sigortalıya iadeli taahhütlü mektupla yazılı olarak bildirilmiş bulunması zorunludur. Bu koşulların tamamı hep birlikte gerçekleşmediği sürece sigortacının bu sigorta kapsamında hiçbir ödeme yükümlülüğü doğmaz.

 

Prim Tutarları:

 

 

Komisyon Oranı:  % 17,5

 

Ödeme Şekli :

 

·         Peşin veya %25 Peşin+ 5 Taksit

·         Afili Bonus Kredi Taksit 8 Taksit

 

Muafiyet Tutarları

 

** Her bir hasar ve olayda hasarın % 10’u olmak üzere minimum 1.000 TL muafiyet uygulanacaktır. (50.000 TL ve 100.000 TL alternatifleri için geçerli muafiyet)

** Her bir hasar ve olayda hasarın % 10’u olmak üzere minimum 1.500 TL muafiyet uygulanacaktır. (150.000 TL alternatifi için geçerli muafiyet)

 

Satış Ekranı

 

Axa Sigorta Talep Giriş ekranından Ürün adını  ‘’Mali Müşavir Mesleki Sorumluluk Sigortası’’ seçerek poliçe satışını gerçekleştirebiliriz

 

Not:Yeminli mali müşavirler bu ürün kapsamında değerlendirilmemektedir.

 

6-Mali Müşavir hizmet ücretleri için tahsilat seçenekleri sunuyoruz…     

Büro sahibi Mali Müşavirler hizmet ücret tahsilat işlemlerini, Bankamız kanalıyla aşağıdaki ürünlerimiz ile gerçekleştirebilirler.

NOT:

459 sayılı Vergi Usul Kanunu genel tebliğine göre, Mali Müşavirler yıllık 7.000 TL’yi aşan muhasebe  ücret tahsilatlarını  Banka üzerinden gerçekleştirmek durumundadır.  (Aylık 585 TL üzerindeki muhasebe ücret tahsilatları)

 

1-      Düzenli Ödeme Talimatıyla Tahsilat:

 

Mükellefin vadesiz hesabından Mali Müşavir’in hesabına aylık düzenleme ödeme talimatıyla hizmet ücret bedeli ödenir. Mükellef ’in vadesiz TL hesabına bağlı KMH oluşturulur. 

 

2-      POS  ile Tahsilat :

 

Mali Müşavir Ofislerimize,  ihtiyaç duyduğu POS ürünü için Üye İşyeri Sözleşmesi imzalanmasıyla POS kurulumu yapılır. Mükellef kredi kartından ücretini peşin/ taksitli ödemesini gerçekleştirir.

Mali Müşavir Ofisi, mükellefinden ertesi gün komisyonlu ya da taksitli seçenekler ile hizmet ücretini tahsil edebilir.

POS cihazı Mali Müşavir Ofisi’ne teslim tarihinden itibaren 1 [bir] yıl boyunca POS yönetim ücretinden muaf tutulacaktır.

 

(Aylık POS cirosu min. 1.500 TL altında kalan işyerlerinden POS başına aylık 30 TL POS Yönetim ücreti alınmaktadır.)

POS Mail order uygulaması için;Bankamız Krediler Prosedürlerince kabul edilen teminatların (MOTO işlemlerde munzam senet kabul edilmemektedir) alınması kaydıyla;                                                                                 

ü  Üye işyerinin ertesi gün komisyonlu veya 3 gün süreye kadar blokeli çalışmayı tercih etmesi durumunda  minimum 1 aylık kredi kartı (mail order) cirosu  kadar teminat  alınacaktır.

ü  Yeni üye işyerlerinin On us işlemlerde 30 gün, Not on us işlemlerde 45 gün ve üzeri blokeli çalışması durumunda teminat alınmayacaktır.

ü  Bankamızda kredisi bulunan işyerleri için mail order ve sanal pos işlemlerde 3 gün bloke şartı aranmayacak olup ertesi gün çalışabileceklerdir.

 

3-      Çek ile Tahsilat

 

Mali Müşavir Ofisleri, hizmet ücretleri karşılığında mükelleflerinden aldıkları ÇEK’ lerin tahsilatını Şubelerimizden gerçekleştirebilir. Mali müşavirlerimiz, uygun Tarife Paketlerimizden satın alarak, çek tahsil işlemlerini gerçekleştirebilirler.

 

7-Büro Sahibi Mali Müşavirlere özel Profesyoneller İşyeri Sigortası

 Ürün Tanımı :

 

Axa Sigorta’dan mali müşavirlere özel geniş kapsamlı teminatlarla güvence altına alan Profesyoneller işyeri Sigortası tüm ihtiyaçları düşünülerek hazırlandı. Riziko adresinde bulunan sigortalıya ait dekorasyon, demirbaş ve makine tesisat için kapsama alınan teminatlar aşağıdaki gibidir.

 

·         Yangın, yıldırım infilak

 

·         Cam Kırılması

 

·         Fırtına

 

·         Yer Kayması

 

·         Duman

 

·         Deprem

 

·         Grev, lokavt, halk hareketleri, kargaşalık, kötü niyetli hareketler ve terör

·         Sel, su baskını

·         Alternatif İşyeri Masrafı

·         Kira Kaybı

·         İş Durması

·         Yangın Mali Sorumluluk

·         Hırsızlık*

     

 

 *5.000 TL Kasa muhteviyatına, çek, senet v.b. kıymetlere ek olarak sigortalının poliçede özellikleri yazılı kasa içinde muhafaza ettiği 3. şahıslara ait dosyaları ve kendi klase ettiği dosyaları da hırsızlık genel şartları çerçevesinde dahil edilmiştir.

 

Ana teminatlara ek diğer teminatlar;

 

Alçıpan Tavan Çökmesi, raf ve vitrin devrilmesi, yangın söndürme masrafları taşıt çarpması, raf ve vitrin devrilmesi, enkaz kaldırma, elektrik hasarları, alt yapı temizliği, 3. şahıs mali sorumluluk, izolasyon, kara taşıtları çarpması, asansör sorumluluk, reklam panosu sorumluluk, manevi tazminat talepleri, vestiyer teminatı, gıda zehirlenmesi teminatı, fiziki zararlar.

Prim Tutarları:

 

 

Komisyon Oranı: %25

 

Ödeme Şekli :

 

·         Peşin veya %25 Peşin+ 5 Taksit

·         Afili Bonus Kredi Taksit 8 Taksit

 

Not:

Mali Müşavir Profesyoneller İşyeri Sigortası satışları için Şubelerimiz’ in bağlı oldukları Axa Bölgeler üzerinden destek alabilirler, teklif ve poliçe taleplerini ise bankakurumsal@axasigorta.com.tr mail adresi üzerinden talep edebilirler.

Profesyoneller İşyeri Sigortası Şube Dashboard ekranlarına tanımlama işlemleri devam etmektedir.

8- Profesyonel Tarife Paketleri ile avantaj sunuyoruz…

Mali Müşavirlerimize para transfer ve çek tahsil işlemlerinde avantajlı tarife paketleri sunuyoruz.

 

Teşekkürler…

Görüntüle :4064 Tarih : 03:18:18 07/02/2017

Duyurular

Mevzuatlar